Halı Saha Turnuvasının Şampiyonu Yeni Nesil

Ankara Matbaacılar Odası 9. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası, Fiba Spiral ve Yeni Nesil Promosyon takımları arasında Batıkent Aybesk Halı Saha Tesislerinde oynanan final karşılaşması ile sona erdi.

 

7 hafta boyunca lig usulü oynanan turnuvada kıyasıya mücadele ve çekişmenin yanında güzel dostluk örnekleri sergilendi. Lig sonunda ilk 4 sırada yer alan takımlar yarı final oynamaya hak kazandı. Yarı finalde Hermes takımını eleyen Fiba Spiral ile Sirena takımını eleyen Yeni Nesil, finalde karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen maç 1-1 devam ederken Fiba Spiral takımından iki oyuncu kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Çıkan tartışmalar nedeniyle Fiba Spiral takımı maçtan çekilerek hükmen 3-0 mağlup oldu. 

Maç sonunda ise kupa törenine geçildi. Turnuvanın en centilmen takımı Asya Promosyon oldu. Takımın kupasını firma sahibi Alişen Koç, Matbaacılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Veli Aktaşoğlu’ndan aldı. Turnuvanın gol kralı Yeni Nesil takımından Mert Kamanlıoğlu oldu. Kamanlıoğlu, kupasını Matbaacılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aras’tan aldı. Ankara Matbaacıları Derneği Başkanı Kenan Ünlü ise hakem Oktay Solmaz’a bir plaket sunarken,  turnuva boyunca yönettiği başarılı maçlar nedeniyle Solmaz’ı tebrik etti.

Şampiyon Yeni Nesil’e kupasını veren Matbaacılar Odası Başkanı Hüseyin Gürbüz, yaptığı konuşmada “Her yıl gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz futbol turnuvasında bizlere destek olan tüm kurumlara ve kişilere Yönetim Kurulumuz ve Futbol Komitemiz adına teşekkür ediyorum. Ankara Matbaacılar Odası olarak çalışma hayatının dışında sosyal ortamda birlik, beraberlik ve bütünlük sağlamak ve meslektaşlarımız arasında dostluğun pekişmesi için her zaman sosyal etkinlikler düzenliyoruz. Spor kültürü aracılığıyla dostluk ve kardeşliği pekiştirmesinin yanı sıra sektör emekçilerinin birbiriyle tanışması ve dostluklarını ticari ilişkilerinde de sürdürmeleri amacıyla düzenlediğimiz turnuvanın şampiyonu Yeni Nesil takımını kutluyor, turnuvaya katılan bütün takımlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

Matbaacılar iftarda buluştu

Ankara Matbaacılar Odası Başkanı Hüseyin Gürbüz'ün ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına oda yöneticileri ve aileleriyle birlikte yoğun katılım gösteren Oda üyelerinin yanı sıra ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, ANKESOB YKÜ İrfan Çinkaya, Ankara Seyyar Satıcılar Esnaf Odası Başkanı Erol Gürbüz, ATO Meslek Komitesi üyeleri ile sektöre tedarik sağlayan firmaların temsilcilerinden oluşan çok sayıda davetli katıldı.

Ankara Matbaacılar Odası Başkanı Hüseyin Gürbüz konuşmasında Ramazan ayının maneviyatına uygun birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu  içerisinde gerçekleştirilen iftar programında sektör mensuplarıyla aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "ANKESOB Başkan Vekilim, Oda Başkanlarım, ATO Meslek Komitesi'nin değerli üyeleri, odamıza bağlı çok değerli üyelerimiz,  çok kıymetli matbaa ve sektör mensubu dostlarımız, geleneksel iftar programımızda sizlerle birlikte olmaktan yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımla birlikte onur ve gurur duyuyoruz. Herkesi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyor, hoş geldiniz" diyorum.

Birlik ve beraberliğin, dayanışmanın verdiği güçle en zor işlerin bile üstesinden kolaylıkla gelinebileceğini belirten Oda Başkanı Gürbüz, "Oda yönetimi olarak bu tür etkinliklerimizin bir tek amacı var. Öncelikle birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte olmak. Dostluğu, arkadaşlığı ve ticareti pekiştirmek, sevinci ve hüznü beraber yaşamak, birlikte gülüp birlikte ağlamak, paylaşmayı  bilmek, saygı duymak, saygılı olmak, saygı görmek. Ortak akıl ve işbirliği içerisinde hareket edersek sektörümüzün sorunlarına daha kolay çözüm buluruz, sektörümüzün gidişatında ve geleceğinde bizim düşüncelerimiz ve katkılarımız değer kazanır." diye konuştu.

Matbaacılık sektörü olarak büyük bir aile olduklarını ve iftar programını sektörün desteği ile gerçekleştirdiklerini vurgulayan Oda Başkanı Gürbüz şöyle devam etti: "Geleneksel iftar yemeklerimizi ve diğer tüm etkinliklerimizi sizlerden aldığımız aidatlarla karşılamıyoruz. Odamızın çok kıymetli gönül dostları, çok kıymetli sektör mensubu  matbaacılarımız, kağıt ve matbaa malzemesi  tedarikçilerimiz var. Birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları içerisinde iftar programımızı gerçekleştirmemize emeği geçen, katkı sağlayan tüm gönül dostlarımıza odamız ve sizler  adına minnettarlığımızı belirterek, teşekkürlerimizi sunarız. İftar soframıza katılan herkesten Allah razı olsun. Şahsım, yönetim ve denetim kurulum adına herkese hayırlı Ramazanlar diliyor, mutlu, umutlu ve sağlıklı yaşam temenni ediyorum."

Matbaacılar Geleneksel 30. Gecede bir araya geldi

Ankara Matbaacılar Odası’nın düzenlediği  Geleneksel Matbaacılar Gecesi Crowne Plaza’da birlik ve beraberlik ortamında gerçekleştirildi.

Ankara Matbaacılar Odası’nın düzenlediği 30. Geleneksel Matbaacılar Gecesi’ne katılım yoğun olurken, bir araya gelen tüm sektör temsilcileri gece boyunca keyifli saatler geçirdi.

Ankara Matbaacılar Odası’nın düzenlediği 30. Geleneksel Matbaacılar Gecesi’ne ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar da katıldı. Crowne Plaza’da gerçekleştirilen 30. Geleneksel Matbaacılar Gecesi’nde yemekler yendi, sohbetler edildi, ses sanatçısı Ezgi Gürbüz’ün seslendirdiği şarkılar eşliğinde tüm konuklar hoşça vakit geçirdi.

 “Sektörümüz zorlu bir sektör”

Sektör mensuplarının aileleri ile birlikte yoğun ilgi gösterdiği gecede bir konuşma yapan Ankara Matbaacılar Odası Başkanı Hüseyin Gürbüz, “Sektör mensuplarımızı yılda bir kere bile olsa bir araya getirmeyi ve birlikte hoşça vakit geçirmeyi amaçladığımız geleneksel gecemizin 30’ncusuna hoş geldiniz, onur verdiniz.” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde odamızın olağan genel kurulunu gerçekleştirdik. Yeni yönetimimizle beraber bizleri tekrar bu göreve layık gören tüm matbaacı dostlarıma teşekkür ediyorum. Sektörümüz zorlu bir sektör. Sektörümüz üzerinde yaşanan olumsuz gelişmeleri bir an olsun unutturmak, iş stresinden uzaklaştırmak, sektörümüzün tüm kesimlerini bir araya getirmek ve kaynaştırmak adına geleneksel hale getirdiğimiz Matbaacılar Gecemizde bu yıl da bir aradayız. Birlikte geçirdiğimiz keyifli anlar sayesinde ilişkilerimiz gelişir, beslenir. Birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiğimiz zamanımızın, mesleğimizle ilgili gelecekte karşılaşacağımız olumsuzluklara karşı ortak akıl içerisinde aynı duruşu  sergilememize vesile olacağına inanıyorum. Zor günlerimizi ancak birlik ve beraberlik yoluyla atlatabiliriz. Bizleri kırmayıp gecemize katılan tüm meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” Çeşitli hediyelerin çekilişle dağıtıldığı gecede ayrıca meslekte ve sektörde 30 yıl ve üstünde hizmet verenler plaketle onurlandırıldı. ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar da plaket töreninde yaptığı konuşmada sektörün gelişimine çalışıp, emek verip, üreterek ülke kalkınmasına katkı sağlayan herkese teşekkür ettiğini ifade ederek, 30. Geleneksel Matbaacılar Gecesi’nin birlik ve beraberliğin, dostluğun pekişmesine vesile olmasını diledi.

9. Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

Ankaralı Matbaacılar Printtek 2017 Fuarına katıldı

Hüseyin Gürbüz güven tazeledi

Matbaacılar, Odamızın düzenlediği geleneksel gecede bir araya geldi

Nitelikli Grafik Tasarımcı Yetiştirme Projesi

Ankaralı Matbaacılar, Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarını Ziyaret Etti

Ankaralı Matbaacılar iftarda buluştu

Odamızın düzenlediği geleneksel 28 Matbaacılar gecesinde sektör mensupları bir araya geldi

6 Gece / 7 Gündüz konaklamalı Drupa'ya Gidiyoruz

7 Geleneksel halı saha futbol turnuvasının lig sampiyonu belli oldu

İhaleye Girmek İçin EKAP'a Kayıt Zorunlu Hale Geldi

E-dergi arsiv

Yukarı